Interfejs: SAS
Szybkość transmisji utrzymania HDD: 2400 MiB/s
Pojemność HDD: 600 GB
Szybkość HDD: 15000 RPM
Wibracje podczas pracy: 0,5 G
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717050
Rozmiar HDD: 2.5″
Wstrząsy podczas pracy: 40 G
Wstrząsy podczas przechowywania: 400 G
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 12 Gbit/s
Napięcie pracy: 5 V
Średnie opóźnienie: 2 ms
Pobór mocy (bezczynny): 5,8 W
Rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Wibracje podczas przechowywania: 2,4 G
Pobór mocy: 7,2 W
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Głębokość produktu: 100,5 mm
Wysokość produktu: 15 mm
Szerokość produktu: 69,8 mm
Zakres wilgotności względnej: 5 – 95%
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 55 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Waga produktu: 230 g
Model: HDD
Dysk serwerowy HDD Seagate Exos 15E900 512E/4KN 15K (600GB; 2.5″; SAS III) ST600MP0136
970,12 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSEAHDD0135
Kategorie: Dyski Enterprise HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Głębokość produktu | |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Pojemność HDD | 600 GB |
| Szybkość HDD | 15000 RPM |
| Wysokość produktu | |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Wibracje podczas pracy | 0,5 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95% |
| Szerokość produktu | |
| Interfejs | SAS |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Model | |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy | |
| Napięcie pracy | |
| Średnie opóźnienie | 2 ms |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,8 W |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk serwerowy HDD Seagate Exos 15E900 512E/4KN 15K (600GB; 2.5″; SAS III) ST600MP0136” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.