Pojemność HDD: 20 TB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h
Pobór mocy (odczyt): 9,4 W
Szybkość HDD: 7200 RPM
Wysokość produktu: 26,1 mm
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Model: HDD
Waga produktu: 670 g
Rozmiar HDD: 3.5″
Wstrząsy podczas pracy: 40 G
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 60 °C
Przeznaczenie: PC
Głębokość produktu: 147 mm
Szybkość transmisji utrzymania HDD: 272 MiB/s
Napięcie pracy: 5 / 12 V
Wibracje podczas przechowywania: 2,27 G
Pobór mocy (zapis): 6,4 W
Wstrząsy podczas przechowywania: 200 G
Średnia szybkość transferu HDD: 285 MB/s
Szerokość produktu: 101,8 mm
Interfejs: Serial ATA III
Pobór mocy (bezczynny): 5,4 W
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717050
Dysk serwerowy HDD Seagate Exos X20 (20 TB; 3.5″; SATA)
2161,32 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSEAHDD0137
Kategorie: Dyski Enterprise HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Pojemność HDD | 20 TB |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,4 W |
| Głębokość produktu | |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Interfejs | SATA III |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy (zapis) | 6,4 W |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pobór mocy (odczyt) | 9,4 W |
| Waga produktu | |
| Napięcie pracy | |
| Model |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk serwerowy HDD Seagate Exos X20 (20 TB; 3.5″; SATA)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.