Interfejs: Serial ATA III
Przeznaczenie: PC
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Hot-swap: Tak
Poziom szumu, bezczynny: 20 dB
Wysokość produktu: 26,1 mm
Zgodność z RoHS: Tak
Głębokość produktu: 101,6 mm
Wstrząsy podczas pracy: 70 G
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Rozmiar HDD: 3.5″
Wstrząsy podczas przechowywania: 300 G
Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Pobór mocy (bezczynny): 5,6 W
Pobór mocy: 6,5 W
Szerokość produktu: 147 mm
Pojemność HDD: 18 TB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h
Szybkość HDD: 7200 RPM
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 60 °C
Dysk serwerowy HDD WD Gold DC HA750 (18 TB; 3.5″; SATA III)
2069,35 zł
1 w magazynie
SKU: DETWESHDD0013
Kategorie: Dyski Enterprise HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Interfejs | Serial ATA III |
| Szerokość produktu | |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od wody i wilgoci., Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Pojemność HDD | 1,8 TB |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pobór mocy | |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Hot-swap | Tak |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,6 W |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk serwerowy HDD WD Gold DC HA750 (18 TB; 3.5″; SATA III)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.