Certyfikaty: CE, FCC
Szerokość produktu: 100 mm
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Pobór mocy (zapis): 1,535 W
Głębokość produktu: 69,9 mm
Prędkość zapisu nośnika: 350 MB/s
Rodzaj opakowania: Blister
Prędkość odczytu z nośnika: 500 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
NVMe: Nie
Interfejs: Serial ATA III
Kolor produktu: Czarny
Cechy zabezpieczeń: Wytrzymały na wibracje
Pojemność pamięci SSD: 240 GB
Cechy zabezpieczeń: Odporny na wstrząsy
Przeznaczenie: PC/Laptop
Wysokość produktu: 7 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Typ dysku SSD: 2.5″
Typ pamięci: TLC
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Waga produktu: 41 g
Pobór mocy (bezczynny): 0,195 W
Średnie zużycie mocy: 0,279 W
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Pobór mocy (max): 0,642 W
Dysk SSD Kingston A400 (240GB; 2.5″; SATA 3.0; SA400S37/240G)
284,13 zł
38 w magazynie
SKU: DSSKINS250064
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC |
|---|---|
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | TLC |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Średnie zużycie mocy | 0,279 W |
| Prędkość zapisu nośnika | 350 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 500 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Pobór mocy (zapis) | 1,535 W |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,195 W |
| Głębokość opakowania | |
| Pobór mocy (max) | 0,642 W |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Wytrzymały na wibracje |
| Przeznaczenie | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Waga produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Kingston A400 (240GB; 2.5″; SATA 3.0; SA400S37/240G)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.