Certyfikaty: CE, FCC
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Pobór mocy (zapis): 4,88 W
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Szerokość produktu: 80 mm
Pobór mocy (odczyt): 1,74 W
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Waga produktu: 9 g
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Pobór mocy (max): 5,47 W
Opóźnienie zapisu: 75 µs
Ochrona przed utratą zasilania: Tak
Pojemność pamięci SSD: 480 GB
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Prędkość zapisu nośnika: 565 MB/s
NVMe: Tak
Wysokość produktu: 3,8 mm
Seria produktów: DC1000B
Typ dysku SSD: M.2
Typ pamięci: 3D TLC NAND
Opóźnienie odczytu: 161 µs
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Prędkość odczytu z nośnika: 3200 MB/s
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Pobór mocy (bezczynny): 1,9 W
Losowy odczyt (4KB): 205000 IOPS
Losowy zapis (4KB): 20000 IOPS
Głębokość produktu: 22 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Interfejs: PCI Express 3.0
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Dysk SSD Kingston DC1000B 480GB M.2 2280 SEDC1000BM8/480G (DWPD 0.5)
401,87 zł
Brak w magazynie
SKU: DETKINSSD0002
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC |
|---|---|
| Seria produktów | DC1000B |
| Głębokość produktu | |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Szerokość produktu | |
| NVMe | Tak |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy (zapis) | 4,88 W |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Losowy odczyt (4KB) | 205000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3200 MB/s |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,9 W |
| Losowy zapis (4KB) | 20000 IOPS |
| Przeznaczenie | |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,74 W |
| Opóźnienie odczytu | 161 µs |
| Pobór mocy (max) | 5,47 W |
| Opóźnienie zapisu | 75 µs |
| Prędkość zapisu nośnika | 565 MB/s |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem., W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Kingston DC1000B 480GB M.2 2280 SEDC1000BM8/480G (DWPD 0.5)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.