Pobór mocy (bezczynny): 1,3 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Warunki użytkowania: Server/Enterprise
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 989,98 g
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 69,9 mm
Średnie zużycie mocy: 1,45 W
Docelowe obciążenie pracą: Mixed Use (MU)
Głębokość produktu: 100,1 mm
Szyfrowanie sprzętu: Nie
Interfejs: Serial ATA III
Typ dysku SSD: 2.5″
Typ pamięci: 3D TLC NAND
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 10 szt.
Waga produktu: 69 g
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Głębokość opakowania: 9,1 mm
Szerokość produktu: 69,9 mm
Pobór mocy (zapis): 1,6 W
Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
Funkcja H/W PLP: Tak
Obsługa podłączania podczas pracy: Tak
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Szerokość opakowania: 129,5 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 203,2 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Pobór mocy (max): 3,6 W
Losowy odczyt (4KB): 94000 IOPS
Pojemność pamięci SSD: 1,92 TB
Wysokość opakowania: 184,2 mm
Wysokość produktu: 70 mm
Opóźnienie zapisu: 30 µs
Współczynnik TBW: 3504
Losowy zapis (4KB): 78000 IOPS
Opóźnienie odczytu: 200 µs
Waga wraz z opakowaniem: 91,2 g
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 135,9 mm
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
Dysk SSD Kingston DC600M 1.92TB SATA 2.5″ SEDC600M/1920G (DWPD 1)
2925,86 zł
Brak w magazynie
SKU: DETKINSSD0022
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga wraz z opakowaniem | |
|---|---|
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,6 W |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Głębokość produktu | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Pobór mocy (zapis) | 3,6 W |
| Losowy odczyt (4KB) | 94000 IOPS |
| Szerokość opakowania | |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Opóźnienie odczytu | 200 µs |
| Losowy zapis (4KB) | 78000 IOPS |
| Opóźnienie zapisu | 30 µs |
| Współczynnik TBW | 3504 |
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,3 W |
| Interfejs | SATA III |
| Średnie zużycie mocy | 1,45 W |
| Szerokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem., W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
| Funkcja H/W PLP | Tak |
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Warunki użytkowania | Server/Enterprise |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Kingston DC600M 1.92TB SATA 2.5″ SEDC600M/1920G (DWPD 1)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.