Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Szerokość opakowania: 129,5 mm
Losowy zapis (4KB): 1000000 IOPS
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 203,2 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 391,3 g
Waga wraz z opakowaniem: 31,3 g
Wysokość opakowania: 184,2 mm
Typ pamięci: 3D TLC
Rodzaj kontrolera: Phison E18
Przeznaczenie: PC/Laptop
Średnie zużycie mocy: 0,33 W
Typ dysku SSD: M.2
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1800000 h
Głębokość opakowania: 8,4 mm
Interfejs: PCI Express 4.0
Głębokość produktu: 22 mm
Wysokość produktu: 2,21 mm
Pojemność pamięci SSD: 1,02 TB
Prędkość zapisu nośnika: 6000 MB/s
Szerokość produktu: 80 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 10 szt.
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 135,9 mm
Współczynnik TBW: 800
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Prędkość odczytu z nośnika: 7000 MB/s
Waga produktu: 7 g
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
NVMe: Tak
Pobór mocy (odczyt): 2,8 W
Pobór mocy (zapis): 6,3 W
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 69,9 mm
Pobór mocy (bezczynny): 0,005 W
Losowy odczyt (4KB): 900000 IOPS
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Loading...
Dysk SSD Kingston KC3000 (1TB; M.2 2280; PCIe 4.0 x4 NVMe; SKC3000S/1024G)
1023,98 zł
20 w magazynie
SKU: DIAKINSSD0121
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość opakowania | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Pobór mocy (zapis) | 6,3 W |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,8 W |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| Średnie zużycie mocy | 0,33 W |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Losowy odczyt (4KB) | 900000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Przeznaczenie | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Współczynnik TBW | 800 |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,005 W |
| Rodzaj kontrolera | Phison E18 |
| Losowy zapis (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Kingston KC3000 (1TB; M.2 2280; PCIe 4.0 x4 NVMe; SKC3000S/1024G)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.