Zakres wilgotności względnej: 5 – 95%
Prędkość zapisu nośnika: 1800 MB/s
Wysokość produktu: 15 mm
Łącze PCI Express: x4
Napięcie pracy: 12 V
NVMe wersja: 1.4
Maksymalna temperatura eksploatacji: 75 °C
Pobór mocy (max): 11 W
Typ dysku SSD: 2.5″
Szerokość produktu: 69,8 mm
Pojemność pamięci SSD: 960 GB
Losowy zapis (4KB): 80000 IOPS
Typ pamięci: BiCS FLASH TLC
Okres gwarancji: 5 lat(a)
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Wstrząsy podczas pracy: 1000 G
Głębokość produktu: 100,5 mm
NVMe: Tak
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Losowy odczyt (4KB): 1000000 IOPS
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 75 °C
Interfejs: PCI Express 4.0
Waga produktu: 130 g
Prędkość odczytu z nośnika: 7200 MB/s
Dysk SSD Kioxia CD8-R 960GB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD81RUG960G (DWPD 1)
1101,50 zł
Brak w magazynie
SKU: DETKIXSSD0011
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pobór mocy (max) | 11 W |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 1800 MB/s |
| Przeznaczenie | |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95% |
| Losowy zapis (4KB) | 80000 IOPS |
| Waga produktu | |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| NVMe | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7200 MB/s |
| Napięcie pracy | |
| Okres gwarancji | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem., W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Kioxia CD8-R 960GB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD81RUG960G (DWPD 1)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.