Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia): Tak
Pojemność pamięci SSD: 500 GB
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Średnie zużycie mocy: 2,2 W
Wysokość produktu: 7 mm
Typ dysku SSD: 2.5″
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Kolor produktu: Czarny
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1500000 h
Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
Wsparcie TRIM: Tak
Szerokość produktu: 100 mm
Waga produktu: 86 g
Przeznaczenie: PC/Laptop
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Typ pamięci: V-NAND
Głębokość produktu: 70 mm
Interfejs: Serial ATA III
Współczynnik TBW: 300
Pobór mocy (max): 3,5 W
Pobór mocy (bezczynny): 0,03 W
Dysk SSD Samsung 870 EVO 500 GB 2.5″ SATA III
682,73 zł
30 w magazynie
SKU: DIASA1SSD0045
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Współczynnik TBW | 300 |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Kolor produktu | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,03 W |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Średnie zużycie mocy | 2,2 W |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Pobór mocy (max) | 3,5 W |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ pamięci | V-NAND |
| Głębokość produktu | |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Waga produktu | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung 870 EVO 500 GB 2.5″ SATA III” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.