Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Typ dysku SSD: 2.5″
Szyfrowanie sprzętu: Tak
NVMe: Nie
Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia): Tak
Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
Wsparcie TRIM: Tak
Typ pamięci: V-NAND
Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
Średnie zużycie mocy: 2,5 W
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1500000 h
Współczynnik TBW: 600
Rodzaj opakowania: Pudełko
Głębokość produktu: 70 mm
Pobór mocy (max): 4 W
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2003 x64
Interfejs: Serial ATA III
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Kolor produktu: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Szerokość produktu: 100 mm
Waga produktu: 86 g
Wysokość produktu: 7 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2003
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Przeznaczenie: PC/Laptop
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Dysk SSD Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B 1TB SATA
902,44 zł
30 w magazynie
SKU: DIASA1SSD0049
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
|---|---|
| Pobór mocy (max) | 4 W |
| Rodzaj opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Losowy odczyt (4KB) | 98000 IOPS |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,03 W |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Rodzaj kontrolera | Samsung MKX |
| Napięcie pracy | |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Interfejs | SATA III |
| Typ pamięci | V-NAND MLC |
| Losowy zapis (4KB) | 88000 IOPS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Średnie zużycie mocy | 25 W |
| NVMe | Nie |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B 1TB SATA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.