Wysokość produktu: 7 mm
Kolor produktu: Czarny
Szerokość produktu: 100 mm
Pojemność pamięci SSD: 2 TB
Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1500000 h
Typ dysku SSD: 2.5″
Waga produktu: 86 g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Interfejs: Serial ATA III
Głębokość produktu: 70 mm
Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Typ pamięci: V-NAND MLC
Wsparcie TRIM: Tak
Dysk SSD Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B 2TB SATA
1405,04 zł
Brak w magazynie
SKU: DIASA1SSD0046
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
|---|---|
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 98000 IOPS |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie pracy | |
| Interfejs | SATA III |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,035 W |
| Rodzaj kontrolera | Samsung MKX |
| Średnie zużycie mocy | 25 W |
| Typ pamięci | V-NAND MLC |
| Kolor produktu | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Waga produktu | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Pobór mocy (max) | 4,5 W |
| Wysokość produktu | |
| Losowy zapis (4KB) | 88000 IOPS |
| Przeznaczenie | |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B 2TB SATA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.