Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2003 x64
Współczynnik TBW: 2400
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Pobór mocy (max): 5 W
Typ pamięci: V-NAND
Wysokość produktu: 7 mm
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2003
Pojemność pamięci SSD: 4 TB
Szerokość produktu: 100 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Kolor produktu: Czarny
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1500000 h
Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
Wsparcie TRIM: Tak
Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Interfejs: Serial ATA III
Rodzaj opakowania: Pudełko
Przeznaczenie: PC/Laptop
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Typ dysku SSD: 2.5″
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Waga produktu: 86 g
NVMe: Nie
Głębokość produktu: 70 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia): Tak
Średnie zużycie mocy: 2,5 W
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Pobór mocy (bezczynny): 0,035 W
Dysk SSD Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4TB SATA
2772,86 zł
Brak w magazynie
SKU: DIASA1SSD0066
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Interfejs | SATA III |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Napięcie pracy | |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| NVMe | Nie |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Szerokość produktu | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Typ pamięci | V-NAND MLC |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Współczynnik TBW | 2400 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Losowy zapis (4KB) | 88000 IOPS |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Średnie zużycie mocy | 25 W |
| Rodzaj kontrolera | Samsung MKX |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Losowy odczyt (4KB) | 98000 IOPS |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,035 W |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4TB SATA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.