Pobór mocy (max): 7,8 W
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Szerokość produktu: 80 mm
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1500000 h
Losowy zapis (4KB): 1550000 IOPS
NVMe: Tak
NVMe wersja: 2.0
Waga produktu: 28 g
Przeznaczenie: PC
Napięcie pracy: 3,3 V
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Typ dysku SSD: M.2
Głębokość produktu: 8,2 mm
Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
Wsparcie TRIM: Tak
Interfejs: PCI Express 4.0
Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia): Tak
Typ pamięci: V-NAND MLC
Losowy odczyt (4KB): 1400000 IOPS
Prędkość odczytu z nośnika: 7450 MB/s
Wysokość produktu: 24,3 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Średnie zużycie mocy: 5,4 W
Pojemność pamięci SSD: 2 TB
Prędkość zapisu nośnika: 6900 MB/s
Loading...
Dysk SSD Samsung 990 PRO 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe
1305,77 zł
10 w magazynie
SKU: DIASA1SSD0076
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7450 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | |
| Pobór mocy (max) | 8,5 W |
| Średnie zużycie mocy | 5,5 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,055 W |
| NVMe | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 6900 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Napięcie pracy | |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ pamięci | V-NAND MLC |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 1550000 IOPS |
| Losowy odczyt (4KB) | 1400000 IOPS |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung 990 PRO 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.