DWPD: 1
UBER: < 1 per 10^17 bits read
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Losowy odczyt (4KB): 420000 IOPS
Średnie zużycie mocy: 14,7 W
Głębokość produktu: 100 mm
Typ pamięci: V-NAND
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Losowy zapis (4KB): 60000 IOPS
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Pojemność pamięci SSD: 960 GB
Interfejs: SAS
NVMe: Nie
Rodzina produktów: PM1653
Waga produktu: 160 g
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Typ dysku SSD: 2.5″
Wysokość produktu: 15 mm
Rodzaj opakowania: OEM
Szerokość produktu: 70 mm
Prędkość zapisu nośnika: 1300 MB/s
Szybkość przesyłania danych: 24 Gbit/s
Prędkość odczytu z nośnika: 2100 MB/s
Dysk SSD Samsung PM1653 960GB 2.5″ SAS 24Gb/s MZILG960HCHQ-00A07 (DWPD 1)
3528,24 zł
10 w magazynie
SKU: DETSA4SSD0089
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj opakowania | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Rodzina produktów | PM1653 |
| Średnie zużycie mocy | 14,7 W |
| Prędkość zapisu nośnika | 1300 MB/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Interfejs | SAS |
| NVMe | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2100 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 420000 IOPS |
| DWPD | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Szybkość przesyłania danych | 24 Gbit/s |
| Losowy zapis (4KB) | 60000 IOPS |
| Przeznaczenie | |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Wysokość produktu | |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ pamięci | V-NAND |
| Szerokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung PM1653 960GB 2.5″ SAS 24Gb/s MZILG960HCHQ-00A07 (DWPD 1)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.