Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Rodzaj opakowania: OEM
Prędkość zapisu nośnika: 520 MB/s
Pobór mocy (odczyt): 2,1 W
Pojemność pamięci SSD: 1,92 TB
Typ dysku SSD: 2.5″
Prędkość odczytu z nośnika: 550 MB/s
Głębokość produktu: 6,8 mm
Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD): 550 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Typ pamięci: V-NAND TLC
Interfejs: SATA
Ochrona danych End-to-End Data Protection: Tak
Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD): 520 MB/s
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Seria produktów: PM893
Waga produktu: 70 g
Pobór mocy (zapis): 3,2 W
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Napięcie pracy: 5 V
NVMe: Nie
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Wsparcie TRIM: Tak
Wysokość produktu: 69,8 mm
Szerokość produktu: 100 mm
Losowy zapis (4KB): 30000 IOPS
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Pobór mocy (max): 1,5 W
Rodzaj kontrolera: Samsung Metis
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Losowy odczyt (4KB): 98000 IOPS
DWPD: 1
Dysk SSD Samsung PM893 1.92TB SATA 2.5″ MZ7L31T9HBLT-00A07 (DWPD 1)
3872,46 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSA4SSD0060
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Pobór mocy (max) | 1,5 W |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Interfejs | SATA |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Rodzaj opakowania | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,1 W |
| Pobór mocy (zapis) | 3,2 W |
| NVMe | Nie |
| Seria produktów | PM893 |
| Losowy odczyt (4KB) | 98000 IOPS |
| Napięcie pracy | |
| DWPD | 1 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 30000 IOPS |
| Rodzaj kontrolera | Samsung Metis |
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung PM893 1.92TB SATA 2.5″ MZ7L31T9HBLT-00A07 (DWPD 1)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.