Rodzaj opakowania: OEM
Prędkość zapisu nośnika: 520 MB/s
Szerokość produktu: 100 mm
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Typ dysku SSD: 2.5″
Wysokość produktu: 7 mm
Prędkość odczytu z nośnika: 550 MB/s
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Interfejs: SATA
Typ pamięci: V-NAND TLC
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Głębokość produktu: 70 mm
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Średnie zużycie mocy: 3,2 W
DWPD: 1
NVMe: Nie
Losowy odczyt (4KB): 98000 IOPS
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Losowy zapis (4KB): 30000 IOPS
Rodzina produktów: PM893
Pobór mocy (bezczynny): 1,5 W
Pojemność pamięci SSD: 3,84 TB
Dysk SSD Samsung PM893 3.84TB SATA 2.5″ MZ7L33T8HBLT-00A07 (DWPD 1)
7744,92 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSA4SSD0061
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem., W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
|---|---|
| DWPD | 1 |
| Przeznaczenie | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| NVMe | Nie |
| Średnie zużycie mocy | 3,2 W |
| Interfejs | SATA |
| Pojemność pamięci SSD | 3,84 TB |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,5 W |
| Rodzaj opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Głębokość produktu | |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 98000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Szerokość produktu | |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Rodzina produktów | PM893 |
| Losowy zapis (4KB) | 30000 IOPS |
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung PM893 3.84TB SATA 2.5″ MZ7L33T8HBLT-00A07 (DWPD 1)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.