Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Głębokość produktu: 70 mm
Prędkość odczytu z nośnika: 550 MB/s
Prędkość zapisu nośnika: 520 MB/s
Wysokość produktu: 7 mm
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Typ dysku SSD: 2.5″
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Typ pamięci: V-NAND TLC
Pojemność pamięci SSD: 7,68 TB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Interfejs: SATA
Rodzina produktów: PM893
NVMe: Nie
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Szerokość produktu: 100 mm
Losowy zapis (4KB): 30000 IOPS
Średnie zużycie mocy: 3,2 W
Pobór mocy (bezczynny): 1,5 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Losowy odczyt (4KB): 98000 IOPS
Rodzaj opakowania: OEM
DWPD: 1
Dysk SSD Samsung PM893 7.68TB SATA 2.5″ MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1)
12908,21 zł
8 w magazynie
SKU: DETSA4SSD0062
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Interfejs | SATA |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Przeznaczenie | |
| Wysokość produktu | |
| NVMe | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 7,68 TB |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Średnie zużycie mocy | 3,2 W |
| Losowy zapis (4KB) | 30000 IOPS |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,5 W |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
| Rodzina produktów | PM893 |
| Losowy odczyt (4KB) | 98000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| DWPD | 1 |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung PM893 7.68TB SATA 2.5″ MZ7L37T6HBLA-00A07 (DWPD 1)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.