Interfejs: SATA
Średnie zużycie mocy: 3 W
Losowy odczyt (4KB): 97000 IOPS
Pojemność pamięci SSD: 1,92 TB
Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
DWPD: 3
Głębokość produktu: 70 mm
Losowy zapis (4KB): 60000 IOPS
Typ dysku SSD: 2.5″
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Pobór mocy (bezczynny): 1,4 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Rodzaj opakowania: OEM
Szerokość produktu: 100 mm
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Waga produktu: 70 g
Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
Wysokość produktu: 7 mm
Typ pamięci: TLC
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
NVMe: Nie
Rodzina produktów: PM897
Dysk SSD Samsung PM897 1.92TB SATA 2.5″ MZ7L31T9HBNA-00A07 (DWPD 3)
3076,46 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSA4SSD0065
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,4 W |
|---|---|
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | TLC |
| Rodzina produktów | PM897 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 60000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Rodzaj opakowania | |
| Średnie zużycie mocy | 3 W |
| Losowy odczyt (4KB) | 97000 IOPS |
| Waga produktu | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
| Przeznaczenie | |
| Szerokość produktu | |
| Interfejs | SATA |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| DWPD | 3 |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung PM897 1.92TB SATA 2.5″ MZ7L31T9HBNA-00A07 (DWPD 3)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.