Głębokość produktu: 110 mm
Interfejs: PCI Express 4.0
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Typ dysku SSD: M.2
Zakres wilgotności względnej: 5 – 95%
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Pobór mocy (odczyt): 7,5 W
Prędkość zapisu nośnika: 1400 MB/s
NVMe: Tak
Waga produktu: 20 g
Pojemność pamięci SSD: 960 GB
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES-XTS
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Szerokość produktu: 22 mm
Wysokość produktu: 3,8 mm
Losowy odczyt (4KB): 550000 IOPS
Rodzaj opakowania: OEM
Prędkość odczytu z nośnika: 5500 MB/s
Wstrząsy podczas przechowywania: 1500 G
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Pobór mocy (bezczynny): 2,5 W
DWPD: 1
Pobór mocy (zapis): 6,5 W
UBER: < 1 per 10^17 bits read
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Losowy zapis (4KB): 60000 IOPS
Seria produktów: PM9A3
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Typ pamięci: MLC
Dysk SSD Samsung PM9A3 960GB M.2 (22×110) NVMe Gen4 MZ1L2960HCJR-00A07 (DWPD 1)
2667,70 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSA4SSD0086
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Prędkość zapisu nośnika | 1400 MB/s |
|---|---|
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Losowy odczyt (4KB) | 550000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES-XTS |
| Szerokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Waga produktu | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5500 MB/s |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95% |
| Pobór mocy (zapis) | 6,5 W |
| Głębokość produktu | |
| Losowy zapis (4KB) | 60000 IOPS |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,5 W |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Typ pamięci | MLC |
| Seria produktów | PM9A3 |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Pobór mocy (odczyt) | 7,5 W |
| DWPD | 1 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem., W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Samsung PM9A3 960GB M.2 (22×110) NVMe Gen4 MZ1L2960HCJR-00A07 (DWPD 1)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.