Seria produktów: P4610
Typ pamięci: 3D TLC NAND
Losowy odczyt (4KB): 643000 IOPS
UBER: < 1 per 10^17 bits read
Pobór mocy (odczyt): 14 W
Segment rynku: Serwer
Pojemność pamięci SSD: 1,6 TB
Losowy zapis (4KB): 199000 IOPS
Pobór mocy (zapis): 14 W
Pobór mocy (bezczynny): 5 W
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Wibracje podczas przechowywania: 3,13 G
Wstrząsy podczas przechowywania: 1000 G
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 55 °C
Waga produktu: 139 g
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Interfejs: PCI Express 3.1
Prędkość odczytu z nośnika: 3200 MB/s
Wstrząsy podczas pracy: 1000 G
NVMe: Tak
Typ dysku SSD: U.2
Prędkość zapisu nośnika: 2080 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
DWPD: 3
Loading...
Dysk SSD Solidigm (Intel) P4610 1.6TB U.2 NVMe PCIe 3.1 SSDPE2KE016T801 (3 DWPD)
2149,15 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSLDSSD0028
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pojemność pamięci SSD | 1,6 TB |
|---|---|
| Typ dysku SSD | U.2 |
| Interfejs | PCI Express 3.1 |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Pobór mocy (odczyt) | 14 W |
| Segment rynku | Serwer |
| Losowy odczyt (4KB) | 643000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3200 MB/s |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5 W |
| DWPD | 3 |
| Waga produktu | |
| Prędkość zapisu nośnika | 2080 MB/s |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Pobór mocy (zapis) | 14 W |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Przeznaczenie | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Seria produktów | P4610 |
| Losowy zapis (4KB) | 199000 IOPS |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Solidigm (Intel) P4610 1.6TB U.2 NVMe PCIe 3.1 SSDPE2KE016T801 (3 DWPD)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.