Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Szerokość produktu: 15 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 55 °C
Technologia Intel® Smart Response: Nie
Waga produktu: 139 g
Wibracje podczas przechowywania: 3,13 G
Ostatnia zmiana: 63903513
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Technologia Enhanced Power Loss Data Protection: Tak
Pobór mocy (zapis): 15 W
Losowy zapis (4KB): 210500 IOPS
Pobór mocy (bezczynny): 5 W
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
NVMe: Tak
Intel® Remote Secure Erase: Nie
Pobór mocy (odczyt): 15 W
Typ dysku SSD: U.2
Data premiery: Q218
Segment rynku: Serwer
Technologia Intel® Rapid Start: Nie
Monitorowanie i rejestrowanie temperatury: Tak
Prędkość odczytu z nośnika: 3200 MB/s
Szyfrowanie sprzętowe dysku SSD: AES 256 bit
Rodzina produktów: Centrum danych SSD
Prędkość zapisu nośnika: 3200 MB/s
Pojemność pamięci SSD: 6,4 TB
Opóźnienie zapisu: 18 µs
Losowy odczyt (4KB): 654000 IOPS
Wstrząsy podczas przechowywania: 100 G
Wytrzymałość dysku SSD: 36.54PBW
Status: Launched
Wstrząsy podczas pracy: 1000 G
Ochrona danych End-to-End Data Protection: Tak
Maksymalna temperatura eksploatacji: 55 °C
Opóźnienie odczytu: 77 µs
Monitoring temperatury SSD: Tak
Interfejs: PCI Express 3.1
UBER: < 1 per 10^17 bits read
Typ pamięci: TLC 3D NAND
Zużycie prądu dysku SSD (tryb bezczynności): 5W
Nazwa kodowa produktu: Cliffdale Refresh
Seria produktów: Intel® SSD DC P4610 Series
Seria produktów: P4610
Zużycie prądu dysku SSD (tryb pracy): 15W
Wstrząs operacyjny/nieoperacyjny: 1000G (0.5ms)
Random write (100% span): 210500 IOPS
Intel® High Endurance Technology (HET): Tak
Dysk SSD – wstrząsy: 1000G (0.5ms)
Pojemność dysku: 6,4 TB
SSD ARK ID: 140106
Losowo wybrany odczyt (100% zakresu): 654000 IOPS
zużycie energii- tryb włączenia: 15 W
Odczyt sekwencyjny: 3200 MB/s
Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS): G162706
DWPD: 3
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): 5A992C
Szybkość zapise sekwencyjnego: 3200 MB/s
Waga dysku SSD: 139 g
Loading...
Dysk SSD Solidigm (Intel) P4610 6.4TB U.2 NVMe PCIe 3.1 SSDPE2KE064T801 (3 DWPD)
6531,73 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSLDSSD0030
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
|---|---|
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Interfejs | PCI Express 3.1 |
| Przeznaczenie | |
| Typ dysku SSD | U.2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 3200 MB/s |
| Szerokość produktu | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3200 MB/s |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Waga produktu | |
| Opóźnienie odczytu | 77 µs |
| NVMe | Tak |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Intel® Remote Secure Erase | Nie |
| Pobór mocy (zapis) | 15 W |
| Losowy odczyt (4KB) | 654000 IOPS |
| Opóźnienie zapisu | 18 µs |
| Pojemność pamięci SSD | 6,4 TB |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5 W |
| Rodzina produktów | Centrum danych SSD |
| Status | Launched |
| Segment rynku | Serwer |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Monitoring temperatury SSD | Tak |
| Data premiery | Q2'18 |
| Typ pamięci | TLC 3D NAND |
| Wytrzymałość dysku SSD | 36.54PBW |
| Ostatnia zmiana | 63903513 |
| Losowy zapis (4KB) | 210500 IOPS |
| Pobór mocy (odczyt) | 15 W |
| Seria produktów | Intel® SSD DC P4610 Series, P4610 |
| Pojemność dysku | 6,4 TB |
| Dysk SSD - wstrząsy | 1000G (0.5ms) |
| SSD ARK ID | 140106 |
| Random write (100% span) | 210500 IOPS |
| DWPD | 3 |
| Nazwa kodowa produktu | Cliffdale Refresh |
| Waga dysku SSD | 139 g |
| Odczyt sekwencyjny | 3200 MB/s |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Solidigm (Intel) P4610 6.4TB U.2 NVMe PCIe 3.1 SSDPE2KE064T801 (3 DWPD)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.