DWPD: 2
Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS): G162706
zużycie energii- tryb włączenia: 4,6 W
Szybkość zapise sekwencyjnego: 510 MB/s
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): 5A992C
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Typ dysku SSD: 2.5
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Opóźnienie odczytu: 35 µs
Wibracje podczas przechowywania: 3,13 G
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Szerokość produktu: 63,5 mm
Głębokość produktu: 7 mm
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Pobór mocy (bezczynny): 1,7 W
Interfejs: SATA
Typ procesora: Intel SSD D3
Technologia Intel® Smart Response: Nie
Technologia Intel® Rapid Start: Nie
Pojemność pamięci SSD: 7,68 TB
Pobór mocy (odczyt): 4,6 W
NVMe: Nie
Losowy odczyt (4KB): 89500 IOPS
Opóźnienie zapisu: 40 µs
Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
Prędkość odczytu z nośnika: 550 MB/s
Prędkość zapisu nośnika: 510 MB/s
Data premiery: Q419
Monitorowanie i rejestrowanie temperatury: Tak
Seria produktów: Intel® SSD D3-S4510 Series
Nazwa kodowa produktu: Youngsville Refresh
Losowy zapis (4KB): 21000 IOPS
Dysk SSD – wstrząsy: 1000 G/0.5 msec
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Seria produktów: S4510
Status: Launched
Szyfrowanie sprzętu: Tak
UBER: < 1 per 10^17 bits read
Ochrona danych End-to-End Data Protection: Tak
Monitoring temperatury SSD: Tak
Typ pamięci: TLC 3D NAND
SSD ARK ID: 134914
Intel® High Endurance Technology (HET): Nie
Intel® Remote Secure Erase: Nie
Zużycie prądu dysku SSD (tryb bezczynności): 1.7W
Technologia Enhanced Power Loss Data Protection: Tak
Losowo wybrany odczyt (100% zakresu): 89500 IOPS
Odczyt sekwencyjny: 550 MB/s
Random write (100% span): 21000 IOPS
Pobór mocy (zapis): 4,6 W
Wytrzymałość dysku SSD: 12.3 PBW
Wstrząs operacyjny/nieoperacyjny: 1000 G/0.5 msec
Loading...
Dysk SSD Solidigm (Intel) S4510 7.68TB SATA 2.5″ SSDSC2KB076T801 (DWPD up to 2)
4115,47 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSLDSSD0006
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Interfejs | SATA |
|---|---|
| Typ procesora | Intel SSD D3 |
| Opóźnienie odczytu | 35 µs |
| Monitoring temperatury SSD | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Status | Launched |
| NVMe | Nie |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,6 W |
| Prędkość zapisu nośnika | 510 MB/s |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy (zapis) | 4,6 W |
| Intel® Remote Secure Erase | Nie |
| Odczyt sekwencyjny | 550 MB/s |
| Przeznaczenie | |
| Opóźnienie zapisu | 40 µs |
| Typ pamięci | TLC 3D NAND |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,7 W |
| Pojemność pamięci SSD | 7,68 TB |
| Seria produktów | Intel® SSD D3-S4510 Series, S4510 |
| Głębokość produktu | |
| Losowy zapis (4KB) | 21000 IOPS |
| Dysk SSD - wstrząsy | 1000 G/0.5 msec |
| Random write (100% span) | 21000 IOPS |
| Losowy odczyt (4KB) | 89500 IOPS |
| Data premiery | Q4'19 |
| Nazwa kodowa produktu | Youngsville Refresh |
| DWPD | 2 |
| Wytrzymałość dysku SSD | 12.3 PBW |
| SSD ARK ID | 134914 |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Solidigm (Intel) S4510 7.68TB SATA 2.5″ SSDSC2KB076T801 (DWPD up to 2)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.