Seria produktów: S4620
Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
Losowy zapis (4KB): 54000 IOPS
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Status: Launched
Odczyt sekwencyjny: 550 MB/s
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Dysk SSD – wstrząsy: 1000G,0.5ms
NVMe: Nie
Wibracje podczas przechowywania: 3,13 G
Data premiery: Q321
Wytrzymałość dysku SSD: 7.1 PBW
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Typ pamięci RAM: SATA 3.0 6Gb/S
Losowo wybrany odczyt (100% zakresu): 90000 IOPS
Typ procesora: Intel SSD D3
Pobór mocy (bezczynny): 1,3 W
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Technologia Enhanced Power Loss Data Protection: Tak
Random write (100% span): 54000 IOPS
Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Głębokość produktu: 100,5 mm
Szybkość zapise sekwencyjnego: 510 MB/s
Ochrona danych End-to-End Data Protection: Tak
Szerokość produktu: 69,8 mm
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Monitoring temperatury SSD: Tak
Typ dysku SSD: 2.5
Interfejs: SATA
Typ pamięci: TLC 3D NAND
zużycie energii- tryb włączenia: 3,2 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
Wysokość produktu: 7 mm
Pojemność pamięci SSD: 960 GB
Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS): G162706
DWPD: 4
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): 5A992C
Dysk SSD Solidigm (Intel) S4620 960GB SATA 2.5″ SSDSC2KG960GZ01 (DWPD up to 4)
1936,23 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSLDSSD0021
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ pamięci | TLC 3D NAND |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Typ procesora | Intel SSD D3 |
| Monitoring temperatury SSD | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Typ pamięci RAM | SATA 3.0 6Gb/S |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Seria produktów | S4620 |
| NVMe | Nie |
| Interfejs | SATA |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Wysokość produktu | |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Przeznaczenie | |
| Odczyt sekwencyjny | 550 MB/s |
| Wytrzymałość dysku SSD | 7.1 PBW |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,3 W |
| Status | Launched |
| Data premiery | Q3'21 |
| Dysk SSD - wstrząsy | 1000G,0.5ms |
| Losowy zapis (4KB) | 54000 IOPS |
| DWPD | 4 |
| Random write (100% span) | 54000 IOPS |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Solidigm (Intel) S4620 960GB SATA 2.5″ SSDSC2KG960GZ01 (DWPD up to 4)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.