Przeznaczenie: Uniwersalne
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wstrząsy podczas przechowywania: 1500 G
Ochrona danych End-to-End Data Protection: Tak
NVMe wersja: 1.4
Typ pamięci: 3D NAND
Typ dysku SSD: M.2
Prędkość zapisu nośnika: 6500 MB/s
Wibracje podczas przechowywania: 2 G
UBER: < 1 per 10^15 bits read
Waga produktu: 7 g
NVMe: Tak
Łącze PCI Express: x4
Minimalna temperatura pracy: 70 °C
Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
Szyfrowanie sprzętu: Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1600000 h
Pojemność pamięci SSD: 2 TB
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Interfejs: PCI Express 4.0
Pobór mocy (zapis): 7,5 W
Współczynnik TBW: 1200
Prędkość odczytu z nośnika: 7000 MB/s
Pobór mocy (bezczynny): 0,05 W
Wibracje podczas pracy: 2 G
Warunki użytkowania: PC/Client/Tablet
Okres gwarancji: 5 lat(a)
Loading...
Dysk SSD Solidigm P44 Pro 2TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSDPFKKW020X7X1
604,25 zł
Brak w magazynie
SKU: DIASLDSSD0006
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
|---|---|
| Okres gwarancji | |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| NVMe | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,05 W |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Przeznaczenie | |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Pobór mocy (zapis) | 7,5 W |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Minimalna temperatura pracy | 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Waga produktu | |
| Wibracje podczas pracy | 2 G |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Rodzaj opakowania | |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 6500 MB/s |
| UBER | < 1 per 10^15 bits read |
| NVMe wersja | 1.4 |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Solidigm P44 Pro 2TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSDPFKKW020X7X1” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.