Certyfikaty: EAC
BSMI
VCCI
RCM
KC
Współczynnik TBW: 11460
Losowy zapis (4KB): 50000 IOPS
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO): 500 MB/s
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO): 530 MB/s
Szyfrowanie sprzętu: Nie
Napięcie pracy: 5 V
Pojemność pamięci SSD: 7 TB
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Wysokość produktu: 7 mm
NVMe: Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Szerokość produktu: 69,8 mm
Przeznaczenie: NAS
Pobór mocy (odczyt): 3,3 W
Interfejs: Serial ATA III
Głębokość produktu: 100 mm
Typ dysku SSD: 2.5″
Certyfikaty zgodności: RoHS
Pobór mocy (bezczynny): 1,8 W
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikaty zgodności: CE
Losowy odczyt (4KB): 97000 IOPS
Pobór mocy (zapis): 5,1 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1500000 h
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Loading...
Dysk SSD Synology Plus Series 7.68TB SATA 2.5″ SAT5210-7000G (DWPD 0.7)
14920,94 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSYLSSD0005
Kategorie: Dyski Enterprise SSD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | EAC BSMI VCCI RCM KC |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem., W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
| Interfejs | SATA III |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Pobór mocy (zapis) | 5,1 W |
| Pojemność pamięci SSD | 7 TB |
| Napięcie pracy | |
| Wysokość produktu | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,8 W |
| Głębokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Współczynnik TBW | 11460 |
| Losowy odczyt (4KB) | 97000 IOPS |
| Pobór mocy (odczyt) | 3,3 W |
| Szerokość produktu | |
| NVMe | Nie |
| Losowy zapis (4KB) | 50000 IOPS |
| Certyfikaty zgodności |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD Synology Plus Series 7.68TB SATA 2.5″ SAT5210-7000G (DWPD 0.7)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.