Certyfikaty: FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI
UBER: <1 sector per 10^17 bits read
Współczynnik TBW: 350
Wsparcie TRIM: Tak
Interfejs: Serial ATA III
Pobór mocy (zapis): 3,35 W
Szerokość produktu: 69,8 mm
Wibracje podczas przechowywania: 4,9 G
Typ dysku SSD: 2.5″
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Wysokość produktu: 7 mm
Losowy odczyt (4KB): 95000 IOPS
Losowy zapis (4KB): 85000 IOPS
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Zużycie energii (tryb uśpienia): 0,012 W
Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
Waga produktu: 37,4 g
Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
Głębokość produktu: 100,2 mm
Przeznaczenie: PC/Laptop
Napięcie pracy: 5 V
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -55 – 85 °C
NVMe: Nie
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1750000 h
Pobór mocy (odczyt): 2,05 W
Pojemność pamięci SSD: 500 GB
Wstrząsy podczas pracy: 1500 G
Typ pamięci: 3D NAND
Wibracje podczas pracy: 5 G
Dysk SSD WD Red WDS500G1R0A (500 GB ; 2.5″; SATA III)
737,04 zł
Brak w magazynie
SKU: DIAWESSSD0061
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| NVMe | Nie |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy (zapis) | 3,35 W |
| Głębokość produktu | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,05 W |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Napięcie pracy | |
| Współczynnik TBW | 350 |
| Interfejs | SATA III |
| Wysokość produktu | |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Przeznaczenie | |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 85000 IOPS |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk SSD WD Red WDS500G1R0A (500 GB ; 2.5″; SATA III)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.