Pobór mocy (bezczynny): 6,5 W
Wibracje podczas pracy: 2,27 G
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h
Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Szerokość produktu: 101,8 mm
Pobór mocy (zapis): 8,2 W
Czujniki drgań obrotowych (RV): Tak
Szybkość transmisji utrzymania HDD: 272 MiB/s
Średnie opóźnienie: 4,16 ms
Wstrząsy podczas przechowywania: 200 G
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 12 Gbit/s
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 60 °C
Głębokość produktu: 147 mm
Interfejs: SAS
Pobór mocy (odczyt): 9,8 W
Model: HDD
Wysokość produktu: 26,1 mm
Szybkość HDD: 7200 RPM
Przeznaczenie: PC
Waga produktu: 685 g
Napięcie pracy: 5 / 12 V
Pojemność HDD: 12 TB
Średnia szybkość transferu HDD: 285 MB/s
Wstrząsy podczas pracy: 40 G
Rozmiar HDD: 3.5″
Dysk twardy HDD Seagate Exos 12TB 3,5″ SAS ST12000NM007H
1471,54 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSEAHDD0140
Kategorie: Dyski Enterprise HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Pojemność HDD | 1,2 TB |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość produktu | |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Model | |
| Pobór mocy (zapis) | 8,2 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 9,8 W |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Interfejs | SAS |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,5 W |
| Wibracje podczas pracy | 2,27 G |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od wody i wilgoci., Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD Seagate Exos 12TB 3,5″ SAS ST12000NM007H” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.