Rozmiar HDD: 3.5″
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 60 °C
Model: HDD
Interfejs: Serial ATA III
Wstrząsy podczas przechowywania: 200 G
Pobór mocy (odczyt): 8,9 W
Czujniki drgań obrotowych (RV): Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h
Pobór mocy (zapis): 7,1 W
Głębokość produktu: 147 mm
Pobór mocy (bezczynny): 6,3 W
Waga produktu: 685 g
Wysokość produktu: 26,1 mm
Średnia szybkość transferu HDD: 285 MB/s
Szerokość produktu: 101,8 mm
Szybkość transmisji utrzymania HDD: 272 MiB/s
Wstrząsy podczas pracy: 40 G
Średnie opóźnienie: 4,16 ms
Napięcie pracy: 5 / 12 V
Wibracje podczas pracy: 2,27 G
Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Pojemność HDD: 20 TB
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Szybkość HDD: 7200 RPM
Przeznaczenie: PC
Dysk twardy HDD Seagate Exos 20TB 3,5″ SATA ST20000NM002H
2278,84 zł
Brak w magazynie
SKU: DETSEAHDD0143
Kategorie: Dyski Enterprise HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość produktu | |
|---|---|
| Pojemność HDD | 20 TB |
| Pobór mocy (zapis) | 7,1 W |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od wody i wilgoci., Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. |
| Przeznaczenie | |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Głębokość produktu | |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Ilość sztuk | |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Pobór mocy (odczyt) | 8,9 W |
| Wibracje podczas pracy | 2,27 G |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,3 W |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD Seagate Exos 20TB 3,5″ SATA ST20000NM002H” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.