Pojemność HDD: 6 TB
Szerokość produktu: 101,8 mm
Wysokość produktu: 26,1 mm
Wstrząsy podczas przechowywania: 300 G
Szybkość HDD: 5400 RPM
Pobór mocy (bezczynny): 4 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 65 °C
Rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB
Pobór mocy: 5,3 W
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Początkowe natężenie prądu: 1,8 A
Działanie 24/7: Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Rozmiar HDD: 3.5″
Wstrząsy podczas pracy: 80 G
Przeznaczenie: NAS
Kontrola odzyskiwania błędów (ERC): Tak
Czujniki drgań obrotowych (RV): Tak
Waga produktu: 630 g
Poziom szumu, bezczynny: 26 dB
Model: HDD
Głębokość produktu: 147 mm
Napięcie pracy: 5 / 12 V
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,25 W
Cykle start/stop: 600000
Interfejs: Serial ATA III
Dysk twardy HDD Seagate IronWolf 6TB 3,5″ SATA ST6000VN006
851,18 zł
20 w magazynie
SKU: DIASEAHDD0155
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
|---|---|
| Cykle start/stop | 600000 |
| Poziom szumu, bezczynny | 26 dB |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Napięcie pracy | |
| Pojemność HDD | 6 TB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,25 W |
| Interfejs | SATA III |
| Głębokość produktu | |
| Wstrząsy podczas pracy | 80 G |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Przeznaczenie | |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4 W |
| Wysokość produktu | |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD Seagate IronWolf 6TB 3,5″ SATA ST6000VN006” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.