Pojemność HDD: 1 TB
Przeznaczenie: PC
Pobór mocy (bezczynny): 2,5 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Pobór mocy: 3,7 W
Tryb wyłączenia: 0,25 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 65 °C
Głębokość produktu: 20,2 mm
Szybkość transmisji utrzymania HDD: 180 MiB/s
Model: HDD
Rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB
Interfejs: Serial ATA III
Szerokość produktu: 101,6 mm
Waga produktu: 415 g
Rozmiar HDD: 3.5″
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Wysokość produktu: 147 mm
Napięcie pracy: 5 / 12 V
Działanie 24/7: Tak
Limit obciążenia pracą: 180 TB/rok
Maksymalna ilość obsługiwanych kamer: 64
Czujniki drgań obrotowych (RV): Tak
Cykle start/stop: 600000
Czujnik(i) RV: Tak
Początkowe natężenie prądu: 1,8 A
Dysk twardy HDD Seagate SkyHawk 1TB 3,5″ SATA ST1000VX013
348,00 zł
25 w magazynie
SKU: DIASEAHDD0160
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pojemność HDD | 1 TB |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,5 W |
| Pobór mocy | |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Napięcie pracy | |
| Przeznaczenie | |
| Szerokość produktu | |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Interfejs | SATA III |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Czujnik(i) RV | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Model | |
| Tryb wyłączenia | 0,25 W |
| Waga produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD Seagate SkyHawk 1TB 3,5″ SATA ST1000VX013” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.