Limit obciążenia pracą: 180 TB/rok
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 65 °C
Działanie 24/7: Tak
Napięcie pracy: 5 / 12 V
Głębokość produktu: 147 mm
Szybkość transmisji utrzymania HDD: 180 MiB/s
Interfejs: Serial ATA III
Waga produktu: 630 g
Szerokość produktu: 101,6 mm
Czujniki drgań obrotowych (RV): Tak
Model: HDD
Pobór mocy: 5,3 W
Tryb wyłączenia: 0,25 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB
Pobór mocy (bezczynny): 3,4 W
Przeznaczenie: PC
Wysokość produktu: 26,1 mm
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Początkowe natężenie prądu: 1,8 A
Maksymalna ilość obsługiwanych kamer: 64
Rozmiar HDD: 3.5″
Cykle start/stop: 600000
Pojemność HDD: 6 TB
Czujnik(i) RV: Tak
Dysk twardy HDD Seagate SkyHawk 6TB 3,5″ SATA ST6000VX009
702,11 zł
Brak w magazynie
SKU: DIASEAHDD0162
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pobór mocy | |
| Przeznaczenie | |
| Głębokość produktu | |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Model | |
| Interfejs | SATA III |
| Pojemność HDD | 6 TB |
| Czujnik(i) RV | Tak |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,4 W |
| Napięcie pracy | |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Tryb wyłączenia | 0,25 W |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD Seagate SkyHawk 6TB 3,5″ SATA ST6000VX009” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.