Pobór mocy (bezczynny): 3,1 W
Głębokość produktu: 147 mm
Poziom szumu, bezczynny: 23 dB
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Rozmiar HDD: 3.5″
Interfejs: Serial ATA III
Przeznaczenie: PC
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 60 °C
Szybkość HDD: 5400 RPM
Pobór mocy (zapis): 4,7 W
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Wysokość produktu: 26,1 mm
Pojemność HDD: 4 TB
Pobór mocy (odczyt): 4,7 W
Waga produktu: 570 g
Model: HDD
Szerokość produktu: 101,6 mm
Hot-swap: Nie
Dysk twardy HDD WD Blue 4TB 3,5″ SATA WD40EZAX
442,86 zł
Brak w magazynie
SKU: DIAWESHDD0164
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,1 W |
| Model | |
| Przeznaczenie | |
| Pobór mocy (zapis) | 4,7 W |
| Wysokość produktu | |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Poziom szumu, bezczynny | 23 dB |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,7 W |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Hot-swap | Nie |
| Pojemność HDD | 4 TB |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD WD Blue 4TB 3,5″ SATA WD40EZAX” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.