Głębokość produktu: 147 mm
Interfejs: Serial ATA III
Wysokość produktu: 26,1 mm
Model: HDD
Szerokość produktu: 101,6 mm
Przeznaczenie: Monitoring
Waga produktu: 449 g
Pojemność HDD: 1 TB
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 65 °C
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Wstrząsy podczas przechowywania: 250 G
Szybkość HDD: 5400 RPM
Rozmiar bufora dysku pamięci: 64 MB
Pobór mocy (zapis): 3,8 W
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717050
Pobór mocy (odczyt): 3,8 W
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Maksymalna ilość obsługiwanych kamer: 64
Cykle start/stop: 300000
Poziom szumu, bezczynny: 21 dB
Wstrząsy podczas pracy: 30 G
Rozmiar HDD: 3.5″
Średnia szybkość transferu HDD: 180 MB/s
W zestawie adapter dysku: Nie
Hot-swap: Nie
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Pobór mocy (bezczynny): 3,2 W
Limit obciążenia pracą: 180 TB/rok
Dysk twardy HDD WD Purple 1TB 3,5″ SATA WD11PURZ
342,34 zł
Brak w magazynie
SKU: DIAWESHDD0170
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
|---|---|
| W zestawie adapter dysku | Nie |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Interfejs | SATA III |
| Hot-swap | Nie |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 64 MB |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Wstrząsy podczas pracy | 30 G |
| Poziom szumu, bezczynny | 21 dB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Model | |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy (zapis) | 3,8 W |
| Cykle start/stop | 300000 |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Wysokość produktu | |
| Pobór mocy (odczyt) | 3,8 W |
| Głębokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,2 W |
| Certyfikaty zgodności | CB, CE, cTUVus, Federalna Komisja Łączności (FCC), KC, RoHS, UKCA |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD WD Purple 1TB 3,5″ SATA WD11PURZ” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.