Wstrząsy podczas pracy: 30 G
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Rozmiar HDD: 3.5″
Szerokość produktu: 101,6 mm
Pobór mocy (zapis): 3,3 W
Pojemność HDD: 2 TB
Napięcie pracy: 5 / 12 V
Szybkość HDD: 5400 RPM
Wstrząsy podczas przechowywania: 350 G
Interfejs: SATA
Szybkość transmisji utrzymania HDD: 150 MiB/s
Przeznaczenie: NAS
Wysokość produktu: 26,1 mm
Waga produktu: 450 g
Rozmiar bufora dysku pamięci: 64 MB
Model: HDD
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Hot-swap: Tak
Pobór mocy (odczyt): 3,3 W
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Początkowe natężenie prądu: 1,2 A
Głębokość produktu: 147 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,4 W
Cykle start/stop: 600000
Pobór mocy (bezczynny): 2,3 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 65 °C
Dysk twardy HDD WD Red Plus 2TB 3,5″ SATA WD20EFPX
394,33 zł
Brak w magazynie
SKU: DIAWESHDD0165
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Hot-swap | Tak |
|---|---|
| Wstrząsy podczas pracy | 30 G |
| Głębokość produktu | |
| Początkowe natężenie prądu | 1,2 A |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 64 MB |
| Ilość sztuk | |
| Przeznaczenie | |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Wysokość produktu | |
| Pobór mocy (odczyt) | 3,3 W |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy (zapis) | 3,3 W |
| Waga produktu | |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Model | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 23 W |
| Interfejs | SATA |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
Napisz pierwszą opinię o „Dysk twardy HDD WD Red Plus 2TB 3,5″ SATA WD20EFPX” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.