Certyfikaty: IEC/EN 62040-1
IEC/EN 62040-2
CE
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Współczynnik mocy wyjściowej: 0,9
Interfejs SCSI: RS-232
Wtyczka: C13 panel
Waga produktu: 29,9 kg
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Typy wyjść AC: C13 panel
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 – 96%
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 240 V
Typy wyjść AC: C14 panel
Port USB: Tak
Kolor produktu: Czarny
Napięcie baterii: 12 V
Częstotliwość wejściowa: 40/70 Hz
Liczba faz wejściowych: 1
Głębokość produktu: 608 mm
Przebieg falowy: Sinus
Diody LED: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 140 V
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Pojemność stelaża: 2U
Słyszalny alarm: Tak
Moc rzeczywista: 1800 W
Układ: Tower
Wydajność: 91%
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Liczba obsługiwanych baterii: 6
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 12 min
Współczynnik mocy wejściowej: 99
Przewody: Kabel mocy wyjściowy, Kabel USB
Port RS-232: 1
Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 4,5 min
Typ wyświetlacza: LCD
Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online)
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 276 V
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA
Szerokość produktu: 438 mm
Poziom hałasu: 45 dB
Zestaw do montażu haków: Tak
Emisja ciepła: 546 BTU/h
Rodzaj baterii: Akumulator kwasowo-ołowiowy
Liczba faz wyjściowych: 1
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Wydajność (tryb ECO): 96,5%
Pojemność baterii: 7 Ah
Interfejs szeregowy: Tak
Typ kontroli: Przyciski
Wysokość produktu: 86,5 mm
Eaton- zasilacz awaryjny UPS 9E 2000i Rack2U
3718,46 zł
3 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 CE |
|---|---|
| Wydajność (tryb ECO) | 96,5% |
| Szerokość produktu | |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 96% |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Waga produktu | |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Poziom hałasu | |
| Typ wyświetlacza | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Głębokość produktu | |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Rodzaj baterii | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Współczynnik mocy wejściowej | 99 |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C14 panel |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Emisja ciepła | 546 BTU/h |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port USB | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przewody | |
| Port RS-232 | 1 |
| Częstotliwość wejściowa | 40 – 70 Hz |
| Wydajność | 91% |
| Układ | Tower |
| Wtyczka | C13 panel |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Rodzaj zasilania | |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Napisz pierwszą opinię o „Eaton- zasilacz awaryjny UPS 9E 2000i Rack2U” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.