Certyfikaty: IEC/EN 62040-1IEC/EN 62040-2CE
Mini-blok zacisków do zdalnego wyłączania zasilania (RPO): Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Przebieg falowy: Sinus
Typ kontroli: Przyciski
Interfejs szeregowy: Tak
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 240 V
Liczba obsługiwanych baterii: 6
Zestaw do montażu haków: Tak
Współczynnik mocy wejściowej: 0,99
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 240 V
Typy wyjść AC: C19 panel
Typy wyjść AC: C13 panel
Współczynnik mocy wyjściowej: 0,9
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 220 V
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3 kVA
Szerokość produktu: 438 mm
Słyszalny alarm: Tak
Kolor produktu: Czarny
Pojemność baterii: 9 Ah
Napięcie baterii: 12 V
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Wtyczka: C14 panel
Waga produktu: 31,3 kg
Diody LED: Tak
Poziom hałasu: 45 dB
Port USB: Tak
Moc rzeczywista: 2700 W
Liczba faz wejściowych: 1
Częstotliwość wejściowa: 50 / 60 Hz
Wysokość produktu: 86,5 mm
Wydajność: 91%
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 220 V
Liczba faz wyjściowych: 1
Rodzaj baterii: Akumulator kwasowo-ołowiowy
Pojemność stelaża: 2U
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Przewody: Kabel mocy wyjściowy, Kabel USB
Głębokość produktu: 608 mm
Zakres wilgotności względnej: 0 – 96%
Ilość gniazd sieciowych: 7 x gniazdo sieciowe
Układ: Rack
Typ wyświetlacza: LCD
Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online)
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Eaton-zasilacz awaryjny UPS 9E 3000i Rack2U
4356,34 zł
4 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1IEC/EN 62040-2CE |
|---|---|
| Układ | Rack |
| Ilość gniazd sieciowych | 7 x gniazdo sieciowe |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Rodzaj zasilania | |
| Wtyczka | C14 panel |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 96% |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Diody LED | Tak |
| Poziom hałasu | |
| Port USB | Tak |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Szerokość produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj baterii | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Przewody | |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Kolor produktu | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Typ wyświetlacza | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Wydajność | 91% |
Napisz pierwszą opinię o „Eaton-zasilacz awaryjny UPS 9E 3000i Rack2U” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.