Menu językowe: Włoski
Menu językowe: Chiński tradycyjny
Menu językowe: Fiński
Głębokość produktu: 9,2 mm
Menu językowe: Hiszpański
Menu językowe: Czeski
Menu językowe: Polski
Menu językowe: Szwedzki
Ekran dotykowy: Tak
Przekątna ekranu: 6″
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Waga produktu: 174 g
Kolor produktu: Czarny
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Obsługiwane formaty dokumentów: RTF
Obsługiwane formaty dokumentów: FlePub
Pamięć wbudowana: 16 GB
Format kompresji zdjęć: BMP
Obsługiwane formaty dokumentów: CBR
Obsługiwane formaty dokumentów: ePub
Pojemność baterii: 1500 mAh
Menu językowe: Rumuński
Menu językowe: Angielski
Menu językowe: Francuski
Menu językowe: Japoński
Menu językowe: Norweski
Menu językowe: Niemiecki
Menu językowe: Portugalski
Menu językowe: Holenderski
Menu językowe: Duński
Obsługiwane formaty dokumentów: CBZ
Format kompresji zdjęć: GIF
Format kompresji zdjęć: JPEG
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pojemność pamięci (e-booki): 12000
Format kompresji zdjęć: TIFF
Wi-Fi: Tak
Wysokość produktu: 160 mm
Menu językowe: Turecki
Format kompresji zdjęć: PNG
Bluetooth: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Technologia: E Ink Kaleido
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Obsługiwane formaty dokumentów: MOBI
Kolor: Tak
Rozdzielczość: 1448 x 1072 px
Obsługiwane formaty dokumentów: EPUB3
Obsługiwane formaty dokumentów: TXT
Obsługiwane formaty dokumentów: PDF
Obsługiwane formaty dokumentów: HTML
Szerokość produktu: 112 mm
Wodoodporny: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Ebook Kobo Clara Colour 6″ E-Ink Kaleido 3 16GB WI-FI Black
643,01 zł
30 w magazynie
SKU: MULKOBCZE0009
Kategorie: Czytniki e-Book, IT, Multimedia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor | Tak |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Format kompresji zdjęć | BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF |
| Technologia | E Ink Kaleido |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Przekątna ekranu | 6" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Wodoodporny | Tak |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Kolor produktu | |
| Rozdzielczość | 1448 x 1072 px |
| Waga produktu | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Menu językowe | Angielski, Chiński tradycyjny, Czeski, Duński, Fiński, Francuski, Hiszpański, Holenderski, Japoński, Niemiecki, Norweski, Polski, Portugalski, Rumuński, Szwedzki, Turecki, Włoski |
| Pojemność pamięci (e-booki) | 12000 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia., Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem., Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Ebook Kobo Clara Colour 6″ E-Ink Kaleido 3 16GB WI-FI Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.