Bluetooth: Tak
Wysokość produktu: 227 mm
Wi-Fi: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Rysik: Tak
Technologia: E Ink Carta
Rozdzielczość: 1404 x 1872 px
Wyjście na słuchawki: Nie
Kolor produktu: Czarny
Menu językowe: Turecki
Obsługiwane karty pamięci: Nieobsługiwany
Przewody: USB Type-C
Menu językowe: Francuski
Menu językowe: Japoński
Menu językowe: Norweski
Menu językowe: Niemiecki
Menu językowe: Portugalski
Menu językowe: Holenderski
Menu językowe: Angielski
Menu językowe: Hiszpański
Menu językowe: Czeski
Menu językowe: Polski
Menu językowe: Szwedzki
Menu językowe: Duński
Obsługiwane formaty dokumentów: PDF
Obsługiwane formaty dokumentów: HTML
Obsługiwane formaty dokumentów: CBR
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Waga produktu: 390 g
Menu językowe: Włoski
Obsługiwane formaty dokumentów: TXT
Ilość sztuk: 1
Menu językowe: Rumuński
Ekran dotykowy: Tak
Obsługiwane formaty dokumentów: RTF
Obsługiwane formaty dokumentów: EPUB DRM
Obsługiwane formaty dokumentów: FlePub
Obsługiwane formaty dokumentów: CBZ
Obsługiwane formaty dokumentów: MOBI
Podświetlany ekran: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Przekątna ekranu: 10,3″
Głębokość produktu: 7,5 mm
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Pamięć wbudowana: 32 GB
Menu językowe: Chiński tradycyjny
Menu językowe: Fiński
Kolor: Nie
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Wtyk słuchawek: Nieobsługiwany
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Współczynnik kontrastu: 1200:1
Format kompresji zdjęć: GIF
Szerokość produktu: 193 mm
Format kompresji zdjęć: BMP
Format kompresji zdjęć: PNG
Format kompresji zdjęć: TIFF
Format kompresji zdjęć: JPEG
Ebook Kobo Elipsa 2E 10,3″ 32GB Wi-Fi Black
1474,72 zł
5 w magazynie
SKU: MULKOBCZE0007
Kategorie: Czytniki e-Book, IT, Multimedia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor | Nie |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Przekątna ekranu | 10,3" |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia., Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem., Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
| Wysokość produktu | |
| Menu językowe | Angielski, Chiński tradycyjny, Czeski, Duński, Fiński, Francuski, Hiszpański, Holenderski, Japoński, Niemiecki, Norweski, Polski, Portugalski, Rumuński, Szwedzki, Turecki, Włoski |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Format kompresji zdjęć | BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF |
| Rozdzielczość | 1404 x 1872 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Kolor produktu | |
| Rysik | Tak |
| Przewody | |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia | E Ink Carta |
| Podręcznik użytkownika | |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Wtyk słuchawek | Nieobsługiwany |
| Ilość sztuk |
Napisz pierwszą opinię o „Ebook Kobo Elipsa 2E 10,3″ 32GB Wi-Fi Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.