Obsługiwane formaty dokumentów: RTF
Obsługiwane formaty dokumentów: EPUB DRM
Obsługiwane formaty dokumentów: DOC
Obsługiwane formaty dokumentów: DOCX
Obsługiwane formaty dokumentów: CHM
Obsługiwane formaty dokumentów: DjVu
Obsługiwane formaty dokumentów: FB2
Pamięć wbudowana: 8 GB
Obsługiwane formaty dokumentów: TCR
Obsługiwane formaty dokumentów: PDF
Obsługiwane formaty dokumentów: HTML
Wyjście na słuchawki: Nie
Obsługiwane formaty dokumentów: PRC
Obsługiwane formaty dokumentów: ACSM
Wsparcie USB on-the-go: Tak
Obsługiwane formaty dokumentów: HTM
Obsługiwane formaty dokumentów: FB2.ZIP
Obsługiwane formaty dokumentów: MOBI
Podświetlany ekran: Tak
Obsługiwane formaty dokumentów: ePub
Obsługiwane formaty dokumentów: TXT
Obsługiwane formaty dokumentów: PDF DRM
Języki słownika: Angielski
Języki słownika: Polski
Języki słownika: Szwedzki
Akcelerometr: Nie
Języki słownika: Słowacki
Języki słownika: Ukraińska
Technologia: E Ink Carta
Języki słownika: Rosyjski
Języki słownika: Hiszpański
Języki słownika: GER
Języki słownika: Francuska
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Języki słownika: Włoski
Języki słownika: Węgierska
Słownik: Tak
Format kompresji zdjęć: JPEG
Ładowanie przez łącze USB: Tak
Instrukcja: Tak
Przekątna ekranu: 6″
Format kompresji zdjęć: PNG
Głębokość produktu: 7,6 mm
Przewody: USB Type C
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 32 GB
Rozdzielczość (czarno-bialy, tryb standardowy): 212 DPI
Format kompresji zdjęć: BMP
Waga produktu: 182 g
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Wbudowane głośniki: Nie
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Poziomy skali szarości: 16
Format kompresji zdjęć: TIFF
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Kolor produktu: Czarny
Rozdzielczość: 1024 x 758 px
Obsługiwane przeglądarki: WebKit
Wysokość produktu: 156 mm
Wi-Fi: Tak
Liczba rdzeni procesora: 2
Obsługiwane formaty plików wideo: Nieobsługiwany
Wbudowany mikrofon: Nie
Kolor produktu: Niebieski
Taktowanie procesora: 1000 MHz
Pojemność pamięci RAM: 512 MB
Odczytywanie wiadomości (text-to-speech): Nie
Zainstalowany system operacyjny: Linux
Napięcie baterii: 3,7 V
Przeglądarka internetowa: Tak
Szerokość produktu: 108 mm
Bluetooth: Nie
Ekran dotykowy: Tak
Pojemność baterii: 1500 mAh
Procesor wbudowany: Tak
Ebook PocketBook Verse 629 6″ 8GB Wi-Fi Bright Blue
451,63 zł
30 w magazynie
SKU: MULPKBCZE0082
Kategorie: Czytniki e-Book, IT, Multimedia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Procesor wbudowany | Tak |
|---|---|
| Przekątna ekranu | 6" |
| Waga produktu | |
| Technologia | E Ink Carta |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Bluetooth | Nie |
| Format kompresji zdjęć | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Wysokość produktu | |
| Języki słownika | Angielski, Francuska, GER, Hiszpański, Polski, Rosyjski, Słowacki, Szwedzki, Ukraińska, Węgierska, Włoski |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Taktowanie procesora | 1000 MHz |
| Pojemność pamięci RAM | 512 MB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Akcelerometr | Nie |
| Obsługiwane przeglądarki | WebKit |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Słownik | Tak |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Instrukcja | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Przewody | |
| Kolor produktu | |
| Poziomy skali szarości | 16 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Rozdzielczość | 1024 x 758 px |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia., Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem., Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
Napisz pierwszą opinię o „Ebook PocketBook Verse 629 6″ 8GB Wi-Fi Bright Blue” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.