Informacje dodatkowe
| Wymienne kasety | TK-5370 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Przewody | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3, TLS |
| Głębokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Szerokość opakowania | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Kolor produktu | |
| Certyfikaty zgodności | |
| Języki opisu strony | JPEG, OpenXPS, PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PCLm, PDF, PostScript 3, PWG, TIFF, URF, XPS |
| Maksymalna liczba podajników | 5 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 – 220 g/m² |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5, B6 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Czarny, Purpurowy, Żółty |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 2500 stron(y) |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio, Listowy, Prawny |
| Port USB | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szerokość produktu | |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Głębokość produktu | |
| Cykl pracy (zalecany) | 1000 – 3500 stron/mies. |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Czas rozgrzewania | 23 s |
| Wi-Fi | Nie |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Kolor | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Maksymalne obciążenie | 100000 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 3500 stron(y) |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 11,8 W |
| Wysokość opakowania | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.