Informacje dodatkowe
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
|---|---|
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 19000 DPI |
| Ilość sztuk | |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wysokość produktu | |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Przeznaczenie | |
| Układ | Praworęczny |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Liczba przycisków | 7 |
| Częstotliwość Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Szybkość śledzenia myszy | 400 ips |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Pojemność baterii | 335 mAh |
| Materiały | |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Kolor produktu |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.