Wbudowany wyłącznik: Tak
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Typ wtyczki zasilającej: Typu C
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Szerokość produktu: 175 mm
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Waga produktu: 145 g
Obrotowe gniazdko AC: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Ilość gniazd sieciowych: 3 x gniazdo sieciowe
Wysokość opakowania: 40 mm
Szerokość opakowania: 80 mm
Długość kabla: 0,6 m
Głębokość produktu: 42 mm
Kolor produktu: Czarny
Głębokość opakowania: 210 mm
Wysokość produktu: 38 mm
Typy wyjść AC: Typu F
Maksymalne natężenie prądu: 16 A
ENERGENIE LISTWA ZASILAJĄCA DO UPS C14, 3X SCHUKO, 16A, CABLE 0.6M
10,38 zł
28 w magazynie
SKU: LIPEEELIS0014
Kategorie: Listwy i przedłużacze, Listwy zasilające, Zasilanie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wbudowany wyłącznik | |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Maksymalne natężenie prądu | 1,6 A |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Przeznaczenie | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Waga produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | |
| Długość kabla | 0,6 m |
Napisz pierwszą opinię o „ENERGENIE LISTWA ZASILAJĄCA DO UPS C14, 3X SCHUKO, 16A, CABLE 0.6M” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.