Informacje dodatkowe
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Tryby naświetlania | Automatyczna, Ręczny |
| Opóżnienie samowyzwalacza | 10 s, 2 |
| Korekcja naświetlania | ± 5EV (1/2EV; 1/3EV step) |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Długość ogniskowa | 18 – 55 mm |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Tryby scenerii | Jedzenie, Krajobraz, Portret, Portret nocny, Sport, Zbliżenie |
| Pictbridge | Tak |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Balans bieli | Automatyczna, Cień, Flash, Fluorescencyjny, Światło dzienne, Tryb niestandardowy, Tungsten (wolfram), Zachmurzenie |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Kolor produktu | |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Blokada Autofokusa | Tak |
| HDMI | Tak |
| NFC | Tak |
| Tryb odtwarzania | Pokaz slajdów |
| Tryby autofokusa | Ustawianie ostrości w sposób ciągły, Ustawianie ostrości w trybie AI, Ustawianie ostrości w trybie skupienia One Shot |
| Megapiksele | 24,1 MP |
| Waga (łącznie z baterią) | 475 g |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pokaz slajdów | Tak |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna, Miganie, Ręczny, Redukcja czerwonych oczu, Synchronizacja drugiej kurtyny migawki, Wyłączenie lampy błyskowej |
| Wersja USB | 2.0 |
| Tryb wykonywania zdjęć | Automatyczna, Preselekcja migawki, Preselekcja przysłony, Ręczny |
| Wsparcie oczu | 2,1 cm |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ ekranu | TFT |
| Punkty AF | 9 |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Powiekszenie | 0,8x |
| Flash sync-speed | 1/200 s |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 1:1, 3:2, 4:3 |
| Kontrola naświetlania | Program AE |
| Mikrofon | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720, 1920 x 1080, 640 x 480 |
| Czułość ISO (maks) | 6400 |
| Czułość ISO (min) | 100 |
| Korekcja dioptrii | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Widok na żywo | Tak |
| Procesor zdjęć | DIGIC 4+ |
| Port USB | Tak |
| Funkcja przeciwpylna | Tak |
| Czułość ISO | 100, 6400, Automatyczna |
| Odtwarzanie | Film, Pokaz slajdów |
| Przekątna ekranu | 3" |
| System plików | DPOF 1.1, Surowy |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Efekty fotograficzne | Czarno-biały |
| Dostosowanie jasności | Tak |
| Histogram | Tak |
| Format czujnika | Advanced Photo System type-C (APS-C) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ aparatu/kamery | Zestaw do lustrzanki |
| Rodzaj zasilania | |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | LP-E10 |
| Rodzaj złącza HDMI | Mini |
| Czas ładowania lampy | 2 s |
| Zoom odtwarzania | 10x |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 7,5 cm |
| Suma megapikseli | 24,7 MP |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Wizjer | Optyczny |
| Auto Exposure (AE) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Blokada siły błysku | Tak |
| Regulator ostrości | Automatyczne/Ręczne |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.