Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 40 szt.
Rodzaj sterowania: Na przewodzie
Głębokość opakowania: 160 mm
Szerokość produktu: 160 mm
Długość kabla: 1,785 m
Wysokość produktu: 194 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Typ sterownika: Dynamiczny
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Sposób łączności: Przewodowy
Składany mikrofon: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Współczynnik zawartości harmonicznych: 55%
Przyciski operacyjne: Multi-przycisk
Przyciski operacyjne: Objętość +
Głębokość produktu: 58 mm
Zastosowanie: Biuro/centrum telefoniczne
Złącze USB: USB Typu-A
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Bluetooth: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 – 70 °C
Regulacja głośności: Przycisk
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 8000 Hz
Ilość: 1
Przyciski operacyjne: Wyciszenie
Waga produktu: 136 g
Styl noszenia: Nagłowny
Przyciski operacyjne: Volume –
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 543 mm
Waga wraz z opakowaniem: 179 g
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 70 °C
Wysokość opakowania: 60 mm
Rodzaj magnesu: Neodym
Kolor produktu: Czarny
Kolor kabla: Czarny
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Podstawka do ładowania: Nie
Połączenie USB: Tak
EPOS ADAPT 160T USB II ADAPT 160T USB II
164,41 zł
6 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | Microsoft Teams |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 8000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Głębokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Wysokość produktu | |
| Długość kabla | 1,785 m |
| Ilość | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Waga produktu | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ produktu | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk, Objętość +, Volume -, Wyciszenie |
| Składany mikrofon | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „EPOS ADAPT 160T USB II ADAPT 160T USB II” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.