Kolor kabla: Czarny
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 460 mm
Długość kartonu do wysyłki: 17,5 cm
Złącze 3,5 mm: Nie
Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej): 134 g
Złącze USB: USB Typu-A
Arkusz bezpieczeństwa: Tak
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 40 szt.
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 6,98 kg
Styl noszenia: Nagłowny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Akumulatorek: Nie
Częstotliwość mikrofonu: 150 – 6800 Hz
Typ kierunku mikrofonu: Jednokierunkowy
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Regulacja głośności: Tak
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Czułość słuchawek: 113 dB
Nauszniki: Tak
Rodzaj magnesu: Neodym
Wysokość opakowania: 60 mm
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Pasmo przenoszenia: 60 – 16000 Hz
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Tłumienie hałasu: Tak
Połączenie USB: Tak
System akustyczny: Otwarty
Ilość: 1
Typ kontroli: Przyciski
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Waga produktu: 66 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Długość kabla: 2,1 m
Waga wraz z opakowaniem: 134 g
Głębokość opakowania: 175 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Bluetooth: Nie
Kolor produktu: Czarny
EPOS SC 60 USB ML SŁUCHAWKA TELEKOMU
128,92 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
|---|---|
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Pasmo przenoszenia | 60 – 16000 Hz |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Waga produktu | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| System akustyczny | Otwarty |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Długość kartonu do wysyłki | 17,5 cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Ilość | |
| Akumulatorek | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Nauszniki | Tak |
| Kolor produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 – 6800 Hz |
| Regulacja głośności | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
Napisz pierwszą opinię o „EPOS SC 60 USB ML SŁUCHAWKA TELEKOMU” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.