Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Przewody: USB Typu-A
System akustyczny: Otwarty
Arkusz bezpieczeństwa: Tak
Materiały: Plastik
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Typ kontroli: Przyciski
Złącze USB: USB Typu-A
Czułość słuchawek: 113 dB
Tłumienie hałasu: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Typ kierunku mikrofonu: Jednokierunkowy
Bluetooth: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Kolor kabla: Czarny
Kolor produktu: Czarny
Złącze 3,5 mm: Tak
Materiały: Sztuczna skóra
Materiały: Pianka
Połączenie USB: Tak
Częstotliwość mikrofonu: 150 – 6800 Hz
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Ilość: 1
Długość kabla: 2,5 m
Pokrowiec: Tak
Pasmo przenoszenia: 60 – 16000 Hz
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Nauszniki: Tak
Styl noszenia: Nagłowny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Akumulatorek: Nie
Waga produktu: 130 g
Rodzaj magnesu: Neodym
EPOS SC 75 USB MS SŁUCHAWKA PROFESJONALNA SC 75 USB MS
229,66 zł
14 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Tłumienie hałasu | Tak |
|---|---|
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Materiały | |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 – 6800 Hz |
| Akumulatorek | Nie |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Nauszniki | Tak |
| Ilość | |
| Kolor produktu | |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| System akustyczny | Otwarty |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ produktu | |
| Przewody | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 60 – 16000 Hz |
| Pokrowiec | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Bluetooth | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Waga produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Napisz pierwszą opinię o „EPOS SC 75 USB MS SŁUCHAWKA PROFESJONALNA SC 75 USB MS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.