Informacje dodatkowe
| Dołączone oprogramowanie | Easy Interactive Tools, TWAIN-Treiber für Epson Dokumentenkamera (für Windows) |
|---|---|
| System operacyjny | Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |
| Przewody | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast |
| Podgląd obrazu | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość brutto palety | 2,68 m |
| Tryby wyświetlacza | Mikroskop |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Produktów na palecie | 66 szt. |
| Ostrość | Automatyczna |
| Ilość sztuk | |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Typ zasilacza | DC |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Zoom optyczny | 12x |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Podręcznik użytkownika | |
| Wysokość opakowania | |
| Rozmiar dokumentu (max) | A3 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs | USB/HDMI |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Kraj pochodzenia | |
| Szerokość opakowania | |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Złącze równoległe | Tak |
| Tryby naświetlania | Automatyczna |
| Zatrzymanie obrazu | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Walizka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Waga produktu | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Kolor produktu | |
| Dzielenie ekranu | Tak |
| Software CD | Tak |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i zalaniem., Nie patrzeć bezpośrednio w wiązkę laserową., Zapewnić odpowiednią wentylację urządzenia podczas pracy. |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Obszar ujęcia (SxG) | 297 x 420 mm |
| Ilość lamp | 2 |
| Efekty fotograficzne | Czarno-biały |
| Pobór mocy | |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Źródło światła | LED |
| Produkty na warstwę palety | 6 szt. |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Produkty na palecie (UK) | 110 szt. |
| Wysokość palety (UK) | 2,68 m |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.