Port DVI: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Szerokość produktu: 302 mm
Poziom hałasu: 37 dB
Zakres temperatur (przechowywanie): -10 – 60 °C
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Źródło zasilania: Prąd przemienny
Szerokość opakowania: 329 mm
Pozycjonowanie na rynku: Kino domowe
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Pełny HD: Nie
Liczba portów USB 2.0: 1
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Długość ogniskowa: 16.9 – 20.28 mm
Wysokość opakowania: 150 mm
Ostrość: Ręczny
Kompatybilność 3D: Nie
Głębokość opakowania: 378 mm
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Wi-Fi: Nie
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Waga wraz z opakowaniem: 2,5 kg
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Przewodowa sieć LAN: Nie
Wysokość produktu: 82 mm
Kensington Lock: Tak
Pobór mocy: 327 W
Typ produktu: Przenośny projektor
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kolor produktu: Biały
Głębokość produktu: 237 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Waga produktu: 2,5 kg
Możliwość przybliżenia: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 35 °C
Ilość portów HDMI: 1
Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny): 12000 h
Ilość kolorów: 1.073 billionów kolorów
Technologia projekcji: 3LCD
Smart TV: Nie
Kompatybilność rozmiaru ekranu: 838,2 – 8128 mm (33 – 320)
Pobór mocy (tryb ekonomiczny): 225 W
Moc lampy: 210 W
Złożone wejście wideo: 1
Jasność projektora: 3700 ANSI lumenów
Tryby kolorów wideo: Kino
Typ lamp: UHE
Ilość portów USB 2.0 typu B: 1
Tryby kolorów wideo: Dynamiczny
Tryby kolorów wideo: Prezentacja
Tryby kolorów wideo: Tablica
Korekcja Keystonea, poziom: 30°
Rodzaj zoomu: Ręczny
Odległość projekcji: 1,68 – 2,02 m
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Jasność projektora (tryb ekonomiczny): 2400 ANSI lumenów
Rozmiar matrycy: 1,5 cm (0.59)
Poziom hałasu (tryp ekonomiczn): 28 dB
Wbudowane głośniki: Tak
Naturalna rozdzielczość projektora: WXGA (1280×800)
Wspiera montaż sufitowy: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 16000:1
Tryby kolorów wideo: sRGB
Żywotność źródła światła: 6000 h
Typ matrycy: 3-panel (p-Si TFT active)
Korekcja Keystonea, pion: 30°
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Stosunek padania: 1.30 – 1.56:1
Rodzaj źródła światła: Lampa
EPSON PROJEKTOR EB-W06 LCD 3700 ANSI WXGA 16000:1
1815,00 zł
Brak w magazynie
SKU: SYSEPSPBI0022
Kategorie: IT, Projektory biznesowe, Systemy audiowizualne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Poziom hałasu | |
| Tryby kolorów wideo | Dynamiczny, Kino, Prezentacja, sRGB, Tablica |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Typ lamp | UHE |
| Ostrość | Ręczny |
| Jasność projektora | 3700 ANSI lumenów |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Smart TV | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Wspiera montaż sufitowy | Tak |
| Długość ogniskowa | 16.9 – 20.28 mm |
| Odległość projekcji | 1,68 – 2,02 m |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Moc lampy | 210 W |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Stosunek padania | 1.30 – 1.56:1 |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Port DVI | Nie |
| Rozmiar matrycy | 1,5 cm (0.59") |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Głębokość opakowania | |
| Pełny HD | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ matrycy | 3-panel (p-Si TFT active) |
| Pobór mocy | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku., Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia., Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. |
| Korekcja Keystone'a, pion | 30° |
| Szerokość opakowania | |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 225 W |
| Korekcja Keystone'a, poziom | 30° |
| Wysokość produktu | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Żywotność źródła światła | 6000 h |
| Wbudowany wyświetlacz |
Napisz pierwszą opinię o „EPSON PROJEKTOR EB-W06 LCD 3700 ANSI WXGA 16000:1” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.