Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe AC | |
|---|---|
| Głębokość opakowania | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Szerokość opakowania | |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Wysokość opakowania | |
| Pamięć faksu | 100 stron(y) |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Szerokość produktu | |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytych urządzeń i tonerów do zwykłego śmietnika, mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektronicznych urządzeń wielofunkcyjnych., Unikaj kontaktu z atramentem, może powodować podrażnienia skóry. |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Maksymalne obciążenie | 3000 stron/mies. |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5, B6 |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Maksymalna rozdzielczość | 5760 x 1440 DPI |
| Gramatura podajnika papieru | 64 – 300 g/m² |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,7 W |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Tryb naprawy błędów | Tak |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 4,6 W |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Rozmiary kopert | 10, C6 |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia skanowania | CIS |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Wi-Fi | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.