Kolor produktu: Czarny
Sposób łączności: Przewodowy
Złącze USB: USB 2.0
Waga produktu: 312 g
Typ produktu: Słuchawki
Zastosowanie: Gaming
Impedancja: 32 Ω
Długość kabla: 1,5 m
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
LED RGB: Tak
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Maksymalna moc wejścia: 150 mW
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Średnica głośnika: 4 cm
Czułość mikrofonu: -58 dB
Styl noszenia: Nagłowny
Czułość słuchawek: 105 dB
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia: 30 – 16000 Hz
ESPERANZA ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY AVIATOR EGH5000
31,61 zł
11 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Średnica głośnika | 4 cm |
|---|---|
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Kolor produktu | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Waga produktu | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| LED RGB | Tak |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz, 30 – 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Złącze USB | USB 2.0 |
Napisz pierwszą opinię o „ESPERANZA ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY AVIATOR EGH5000” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.